Haber

Avrupa’da Pota Tarzanları

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, tarihinin ilk Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi döneminde birçok farklı duyguyu ve birçok farklı deneyimi bir arada yaşadıklarını belirterek, dönem bitiminden sonra Orgeneral ile birlikte takım çalışmasına başladıklarını söyledi. Menajer Nihat Mala ve Baş Antrenör Ahmet Kandemir.

Basketbol Süper Ligi’ni 11. sırada tamamladıklarının ardından FIBA ​​Avrupa Kupası’na davet edildiklerini ve eleme turundan turnuvaya dahil olacaklarını belirterek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Turnuva katılım sürecindeki desteği için Cengiz Ergün’e teşekkür ederiz. 8 Ağustos’ta kura çekilecek ve grup formatında ön eleme turu oynanacak.”

Kombine kartların 1 Ağustos’ta passo.com.tr adresindeki Passo gişesinde ve Muradiye Spor Salonu’nda satışa sunulacağını belirten Kulüp Lideri Bora Çaylan, “Kombine kart alan taraftarlarımız izleme şansına sahip olacaklar. Basketbol Harikalar Ligi ve FIBA ​​​​Europe Cup maçlarını yerden kesecek.İzleyecekleri maç sayısı arttıkça grubumuz uğraştığı kulvarlarda tüm kulvarlarda daha avantajlı olacak, fiyatlar bu yıl artacak.” hayranlarımız ile önceden paylaşacağız. Kombine kartlarımız ve bilet fiyatlarımız ile ilgili tüm detayları önümüzdeki hafta resmi internet sitemizden duyuracağız. Taraftarlarımız böylece kombine karta sahip olmanın avantajlarını görecekler. Dediğim gibi bu dönemki en büyük dileğimiz Muradiye Spor Salonu’nu her maç full formda görmek. Bu atmosferi sağlarsak hep birlikte harika hikayeler yazabiliriz.”

torulhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu